برگزاری جلسه وضعیت احداث گلخانه های استان با حضور مدیر عامل شهرک های کشاورزی کشور در سازمان
1398/06/20

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، جلسه بررسی و اقدامات صورت گرفته در جهت پیگیری و اجرای احداث گلخانه های استان با حضور علی اشرف منصوری مدیر عامل شهرک های کشاورزی کشور در محل دفتر ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید.

محمدربیع جهانگیری رئیس اداره روابط عمومی سازمان در ادامه این خبر گفت: با توجه به اینکه در استان در 4 شهرستان بدره، چرداول، مهران و ایوان بنا به شرایط آب و هوایی این شهرستان ها و به منظور ایجاد و احداث صنایع محصولات گلخانه ای مراحل اولیه احداث این گلخانه ها از سال 96 آغاز و تا کنون در دو شهرستان بدره و چرداول بیش از 55 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و طی فراخوان های اخیر قرار است سرمایه گذار در دو شهرستان ایوان و مهران جهت احداث این گلخانه ها اقدامات لازم صورت پذیرد.

جهانگیری اضافه نمود: منصوری در این جلسه به پیگیری های لازم جهت رفع موانع و مشکلات این طرح ها اشاره و تاکید داشتند.

در ادامه این جلسه میری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان نیز دستور مصوبات لازم جهت اقدامات بعدی را به رئیس شرکت شهرک های کشاورزی شعبه ایلام صادر نمودند.

مدیر عامل شهرک های کشاورزی کشور برای تسریع در اجرای این طرح ها و پیگیری لازم جهت تامین برق ، آب ، گاز و جاده مورد نیاز طرح های مذکور تاکید داشتند.
وی امیدوار شد در صورت محقق شدن این طرح ها برای بیش از 300 نفربصورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد و پیش بینی می شود در صورت اجرای کامل این طرح ها می توان پیش بینی کرد در هر پروژه به ازای هر هکتار 400 تن محصول گلخانه ای تولید خواهد شد. 
تعداد مشاهده خبر83 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal